Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84
ÜZÜM

41-1 / 41-4 Renk Pam

MIN

3,600 / M

MAX

3,600 / M

SRH MUHTARLAR GÜNÜ (5)
Saruhanlı’da Muhtarlar Günü Kutlandı

SARUHANLI / 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Saruhanlı’da 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi meydanında kutlama çelenk sunma ve kutlama töreni düzenlendi.


 • Başkan Yaralı Muhtarlar Gününü Kutladı

  SARUHANLI / Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, “Muhtarlık yerel yönetimin en eski örneğini temsil eden ve devletimizin temelini oluşturan yapı taşıdır” dedi.


 • Aşure Hayrı ve Yağmur Duası

  MÜTEVELLİ / Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Mütevelli mahallesinde tertip edilen yağmur duası ve ardından düzenlenen aşure programına katıldı.


 • Gümülceli’de Arazi Yoluna Sıcak Asfalt

  GÜMÜLCELİ / Saruhanlı Belediyesi tarafından Gümülceli mahallesi Çamtepe mevkisinde 2 kilometre uzunluğunda 7 metre genişliğindeki arazi yoluna sıcak asfalt atıldı.


 • Küçük Bir Dokunuşla Büyük Bir Sorun Ortadan Kaldırıldı

  MÜTEVELLİ / Saruhanlı – Büyükbelen karayolunun Mütevelli kavşak noktasında sürücülerin görüş alanını engelleyen tümsek, Saruhanlı Belediyesi tarafından düzleştirilerek trafik güvenliği yeniden tesis edildi.


TÜMÜNE GİT
Resize of NİHAT HATİPOĞLU
Nihat Hatipoğlu Saruhanlı’ya Geliyor

SARUHANLI / Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Saruhanlı Belediyesi tarafından 21 Ekim 2017 tarihinde düzenlenecek “El Metin” isimli programa konuşmacı olarak katılmak üzere Saruhanlı’ya gelecek.


 • Ekim Ayı Meclis Toplantısı Gündemi

  GÜNDEM / Saruhanlı Belediye Meclisi Ekim ayı olağan toplantısı 06 Ekim 2017 Cuma günü saat 15:00’de Belediye Üzüm Otel Toplantı Salonunda yapılacaktır.


 • Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Duyurusu

  DUYURU / Zafer Kalkına Ajansı (ZEKA) ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) arasında imzalanan protokol kapsamında 2017 yılı ikinci dönem uygulamalı girişimcilik eğitimi başvuruya açılmıştır.


 • Saruhanlı’nın Tarihine Yolculuk

  SARUHANLI – Saruhanlı İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 95. yılı dolayısıyla, Saruhanlı Belediyesi Basın-Yayın Birimi tarafından temin edilen ilçenin geçmişine ait fotoğrafları hemşerilerimizle paylaşıyoruz…


 • Eylül Ayı Meclis Toplantısı Gündemi

  GÜNDEM / Saruhanlı Belediye Meclisi, Eylül ayı olağan toplantısı 06 Eylül 2017 Çarşamba günü saat 15:00’de Belediye Üzüm Otel Toplantı Salonunda yapılacaktır.


TÜMÜNE GİT
0
Koldere’deki Dev Tesis Hızla İlerliyor

KOLDERE – Saruhanlı Belediyesi tarafından Koldere mahallesinde 7 buçuk dönüm alana inşa edilen içerisinde çok amaçlı salon, halı saha, yazlık düğün bahçesi, kafeterya, çocuk oyun parkı, süs havuzu, fıtnes aletleri ve yürüyüş yollarının da bulunduğu dev sosyal tesis inşaatı hızla ilerliyor.


 • Aydınlar Mahallesine Çok Amaçlı Tesis

  AYDINLAR – Saruhanlı Belediyesi tarafından Aydınlar mahallesinde inşa edilecek ve çok amaçlı olarak da kullanılabilecek üzeri kapalı tesisin çalışmalarına başlandı.


 • “Arı Maya” Çocuk Tiyatrosu Büyük İlgi Gördü

  SARUHANLI – Saruhanlı Belediyesinin desteğiyle, Tiyatro Manço grubu tarafından Belediye Kültür Merkezinde sahnelenen “Arı Maya” isimli çocuk tiyatrosu büyük ilgi gördü.


 • Halitpaşa’ya Büyük Yatırım Geliyor

  HALİTPAŞA – Saruhanlı Belediyesi tarafından Halitpaşa mahallesinde yıkımı gerçekleştirilen 8 dekarlık eski okul bahçesine inşa edilecek dev tesis için çalışmalara başkandı.


 • Atık İlaçları Çöpe Atmayın, Belediyeye Getirin

  SARUHANLI – Saruhanlı İlçesinde atık ilaçların çöpe atılıp doğaya karışmasını önlemek amacıyla, belirli bir alanda toplanıp çevreye zarar vermeden lisanslı tesislerde bertaraf edilmesi için Çevreci Eczacılar Kooperatifi, Manisa Eczacı Odası ve Saruhanlı Belediyesi işbirliğinde çalışma başlatıldı.


TÜMÜNE GİT
meclis-kararlari
05.05.2017 TARİHLİ MECLİS TUTANAĞI

MANİSA SARUHANLI BELEDİYE MECLİSİNİN 05.05.2017 TARİHİNDE YAPTIĞI OLAĞAN TOPLANTISI TUTANAK ÖZETLERİDİR.


TÜMÜNE GİT
İHALE İLANI 1
İhale İlanı

İLAN / Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda özellikleri belirtilen taşınmazlar 2886 Sayılı Yasanın 45. maddesi ve taşınmaz şartnamesi hükümleri doğrultusunda kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarılmıştır.


 • İhale İlanı

  İLAN / Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda özellikleri belirtilen taşınmazlar 2886 Sayılı Yasanın 45. maddesi ve taşınmaz şartnamesi hükümleri doğrultusunda satışı yapılmak üzere ihaleye çıkarılmıştır.


 • İhale İlanı

  İLAN / Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda özellikleri belirtilen taşınmazlar 2886 Sayılı Yasanın 45. maddesi ve taşınmaz şartnamesi hükümleri doğrultusunda kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarılmıştır.


 • İhale İlanı

  İLAN – Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda özellikleri belirtilen taşınmazlar 2886 Sayılı Yasanın 45. maddesi ve taşınmaz satış şartnamesi hükümleri doğrultusunda satışı yapılmak üzere ihaleye çıkarılmıştır.


 • İhale İlanı

  İLAN – Mülkiyeti Belediyemize ait aşağıda özellikleri belirtilen taşınmazlar 2886 Sayılı Yasanın 45. maddesi ve taşınmaz şartnamesi hükümleri doğrultusunda Kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarılmıştır.


TÜMÜNE GİT

HÜSEYİN YARALI

Saruhanlı Belediye Başkanı

FOTO GALERİ
Foto Galeri
VİDEO GALERİ
Video Galeri TÜMÜNE GİT
BASINDA BELEDİYEMİZ
Basında Belediyemiz

BİZİ TAKİP EDİN
360 İnteraktif Kent Rehberi Nikah Sorgu
Referans Logo Referans Logo Referans Logo Referans Logo Referans Logo Referans Logo Referans Logo