Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Aydınlar Mahallesine Çok Amaçlı Tesis

21 Mart 2017

Saruhanlı Belediyesinden Aydınlar’a Çok Amaçlı Tesis

Saruhanlı Belediyesi tarafından Aydınlar mahallesinde inşa edilecek ve çok amaçlı olarak da kullanılabilecek üzeri kapalı tesisin çalışmalarına başlandı.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Manisa’nın Büyükşehir olmasıyla mahalle statüsüne dönüşen köy ve beldelerde yatırım hamlesi başlattıklarını ifade etti.

Bu kapsamda bir çok mahallede olduğu gibi Aydınlar mahallesinde de sosyal amaçlı bir tesis kuracaklarını dile getiren Yaralı, şunları söyledi;

“Aydınlar mahallemizde okul bahçesine hayır yemekleri, düğün törenleri ve diğer sosyal etkinliklerin yapılabileceği yarı açık ve üzeri kapalı bir tesis inşa edeceğiz. Burada hayır yemekleri için yemek hazırlama ve bulaşık yıkama bölümleri de yapılacak.Güzel bir tesis olacak mahallemize hayırlı olsun”

Saruhanlı Belediyesi olarak hizmetlerinin ilçeye bağlı 50 mahallenin tamamında eşit bir şekilde devam ettiğini dile getiren Yaralı, bu doğrultuda her mahalleye bir eser kazandırmanın çabası içerisinde olduklarını söyledi.