Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Badminton Takımından Teşekkür Ziyareti

09 Haziran 2016

Saruhanlı Belediyespor bünyesinde kısa süre önce kurulan ve 50 sporcunun eğitim gördüğü Badminton takımı, kendilerine sağladığı desteklerden dolayı Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Saruhanlı Belediyesi Spor Direktörü Mutlu Çamlıyer, Kulüp antrenörü Aygül Aydoğmuş, Yedi Eylül İlköğretim Okulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Nazan Sönmez ile minik sporcuları makamında ağırlayan Yaralı, badmintonculara başarılar diledi.

Başkan Yaralı, burada yaptığı açıklamada yakın zamanda kurulan Badminton takımının 50 sporcu ile pilot mahalle seçilen Kurtuluş mahallesinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

Badminton sporunu ve takıma destek olmaya devam edeceklerini ifade eden Yaralı, oyuncuların bir süre önce katıldıkları turnuvalardan madalya ile dönmelerinin kendilerini memnun ettiğini söyledi.

Spor Direktörü Çamlıyer ise Saruhanlı Belediyespor olarak çeşitli branşlarda geniş kapsamlı çalışmalar ile büyük kitlelere ulaşacaklarını belirterek şöyle konuştu;

“Badminton branşında hocamızın büyük özverisi ile sporcularımız çok çabuk adapte oldu. Manisa’daki turnuvalarda madalya almaya başladılar. Badminton branşında milli sporcu çıkarma sözü aldık. Belediye Başkan’ımız da bu anlamda Her zaman yanımızda olduğunu söyledi. Teşekkür ziyareti için hocalarımıza ve çocuklarımıza teşekkür ederiz. Her şey Saruhanlı gençliği için” dedi.