Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı Acılı Aileye Sahip Çıktı

18 Ağustos 2015

Saruhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, buzdolabının derin dondurucu bölümünde meydana gelen teknik arızan çıktığı tahmin edilen yangında evleri kullanılamaz duruma gelen aileye yardım sözü verdi.

Başkan Yaralı, Fen İşleri Müdürü Tuğba Ulusöz ile birlikte Cengiz Topel mahallesinde ikamet eden İsmail Uyan ve ailesini ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Yangında hasar gören evi inceleyen Yaralı, özellikle mutfak bölümünün büyük zarar gördüğü evin yenilenmesi için Uyan ailesine yardım sözü verdi.

Gerek Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma Vakfı, gerekse Belediye imkanları ile acılı aileye yardımda bulunabileceklerini ifade eden Yaralı, şunları söyledi;

“Yangın ve sel gibi afetler gerçekten çok üzücü bir olay, gördüğümüz kadarıyla evde ciddi hasar oluşmuş. Saruhanlı Belediyesi olarak biz Uyan ailesine evlerinin yenilenmesi noktasında destek vereceğiz. Bunun için neler yapabileceğimizi tespit etmek amacıyla evde incelemelerde bulunduk. Kendilerine geçmiş olsun diliyorum. Allah daha büyük afetlerden ve acılardan korusun.”