Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı Yılmazsporlu Futbolcularla Kahvaltıda Buluştu

30 Kasım 2015

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Manisa 2. Amatör Küme A grubunda mücadele eden Saruhanlı ekiplerinden Yılmazspor yöneticileri ve oyuncuları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Yılmazspor Kulübü lokalinde düzenlenen programa Başkan Yaralı’nın yanı sıra Kulüp Başkanı Ekrem Cıllı, Asbaşkan Halil Menkü, Kulüp Yöneticileri Turabi Karataş, Naci Zeybek, Ferhat Sarıgöl, Tarık Almacan ve Volkan Topuz ile A takım ve U-15 takımında forma giyen futbolcular katıldı.

Yaralı burada yaptığı konuşmada, Manisa 2. Amatör Kümede yer alan Yılmazspor’un gelecekte daha iyi bir noktaya gelebilecek kapasite ve tecrübeye sahip olduğunu ifade ederek şunları kaydetti;

“Biz Saruhanlı Belediyesi olarak sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz. Bu kapsamda ilçemize dev spor tesisleri kazandırdık. Amatör spor kulüplerimize her zaman destek olduk. Bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz.”

Kulüp Başkanı Cıllı ise davetlerini kırmayıp kendileriyle bir araya gelen ve takımlarına her zaman destek olan Başkan Yaralı’ya teşekkür ederek birlik ve beraberlik mesajları verdi.