Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Belediye Personeline Yeni İş Elbisesi

04 Ocak 2016

2016 yılına yeni bir vizyonla girmek için kurumsal anlamda büyük değişikliklere imza atan Saruhanlı Belediyesi çalışanlarına yeni iş elbiseleri dağıtıldı.

Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Şantiye Amirliği’ni ziyaret ederek yeni alınan ayakkabı, pantolon, sweatshirt, mont ve bereden oluşan iş elbiselerini işçilere teslim etti.

Başkan Yaralı, burada yaptığı konuşmada, personelinin yeni yılını kutlayarak, 2016 yılında da ilçede büyük hizmetlere imza atacaklarını kaydetti.

Görev süresi boyunca Saruhanlı’da örnek bir belediyeyi oluşturmuş olmanın haklı gururu içerisinde olduklarını ifade eden Yaralı, şunları söyledi;

“İlçemize her anlamda sahip çıkan, sorunlarının çözümü adına ilçemizin ürettiği tüm fırsatların sahiplenildiği nitelikli bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her yeni yıl, bir önceki yıldan daha verimli, daha dinamik geçiyor. Kentsel hizmetlerde kente ve kent halkına en iyi hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. Bütün çabamız Saruhanlı’nın daha çağdaş ve daha rahat yaşanabilir kent olması içindir.”

Yaralı, millete hizmet yolunda kendilerine destek veren başta Belediye personeli olmak üzere Belediye meclis üyelerine, kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkür etti.