Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Bozatlı Grubu Saruhanlı’da Aşevi Açıyor

28 Eylül 2015

Merkezi İstanbul’da bulunan ve bünyesindeki 6 şirket ile tarımdan enerjiye, turizmden inşaat sektörüne kadar birçok alanda faaliyet gösteren Bozatlı grubu, Saruhanlı’da ücretsiz çorba ikramının yapılacağı aşevi açıyor.

Bozatlı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Nihat Bozatlı’nın kardeşi Haluk Bozatlı, Saruhanlı Belediye Başkan Yardımcısı Cevdet Aydın ile birlikte 29 Eylül Salı günü saat 12.30’da açılışı yapılacak aşevinde incelemelerde bulundu.

Belediye binasının arka sokağında yer alan aşevindeki incelemesinin ardından gazetecilere açıklama yapan Bozatlı, Saruhanlı’da ihtiyaç sahibi vatandaşların Pazar hariç haftanın 6 günü 10.00 ile 15.00 saatleri arasında gelip ücretsiz olarak çorba içebilecekleri aşevini hizmete sunacaklarını kaydetti.

Merhum babaları Mehmet Vahit Bozatlı ve hakka yürüyen diğer büyükleri için böyle bir hayır yapmaya karar verdiklerini ifade eden Bozatlı şunları söyledi;

“Tamamen hayır amaçlı bir hizmeti hayata geçiriyoruz. Bu yöredeki fakir fukara, garip ve guruba vatandaşlarımıza bir nebze olsun katkı sağlamak maksadıyla şirin ilçemiz Saruhanlı’da aşevini hizmete açtık. Açılışını 29 Eylül Salı günü gerçekleştireceğiz. Dileyen vatandaşlarımız Pazar hariç haftanın 6 günü 10.00 ile 15.00 saatleri arasında buraya gelip ücretsiz olarak çorbalarını içebilirler. Bu vesileyle aşevinin açılışına tüm halkımızı davet ediyorum.”

Başkan Yardımcısı Cevdet Aydın ise Saruhanlı’da aşevi açarak gerçekleştirdikleri hayır hizmetinden dolayı Bozatlı grubuna teşekkür etti.