Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Çullugörece’ye Yeni Hizmetler Geliyor

13 Aralık 2016

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Çullugörece mahallesinde yeni hizmetleri hayata geçireceklerini bildirdi.

Belediye Meclisi Üyesi İbrahim Erselvi ile birlikte Çullugörece’yi ziyaret eden Başkan Yaralı, Mahalle Muhtarı Mustafa Kılınç ve vatandaşlarla sohbet ederek, mahallenin sorun ve ihtiyaçlarını dinledi.

Daha sonra mahalleyi dolaşan ve Saruhanlı Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan sıcak asfalt ve taş kaplama çalışmalarını inceleyen Yaralı, Çullugörece’ye yeni hizmetler sunacaklarını kaydetti.

Bu kapsamda mahalleden ovaya inen arazi yolunu düzenleyeceklerini, Düğün salonunun dış cephesini boyayacaklarını belirten Yaralı, şunları söyledi;

“Çullugörece mahallemize kantar yapacağız. İç temizliğini de yapacağımız camiinin bahçesindeki toprak alanı çimlendireceğiz. Yine cami bahçesinde bulunan atıl haldeki eski binaları yıkıp yerine Kuran Kursu yapacağız. Cami çevresindeki oturma banklarının bakımını yapacağız. Kahvehanede de bazı tadilat çalışmalarımız olacak. Yapılacak hizmetlerin şimdiden hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Muhtar Mustafa Kılınç ve vatandaşlar ise mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaret ve yapılacak hizmetlerden dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.