Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Gökçeköy’e Yazlık Düğün Bahçesi

19 Aralık 2016

Saruhanlı Belediyesi Gökçeköy’e Yazlık Düğün Bahçesi Yaptı

Saruhanlı Belediyesi tarafından Gökçeköy mahallesinde inşa edilen yazlık düğün bahçesi ile tadilatı yapılan düğün salonu vatandaşların hizmetine sunuldu.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, gazetecilere yaptığı açıklamada bir süre önce ziyaret ettikleri Gökçeköy mahallesinin ihtiyaç ve eksiklerini belirlediklerini kaydetti.

Bu kapsamda mahalledeki düğün salonunun bakım ve onarımının yapılmasına karar verdiklerini ifade eden Yaralı, şu bilgileri verdi;

“Mevcut düğün salonunun çatısını, pencerelerini ve tuvaletini yeniledik. Binanın iç ve dış cephesini boyadık. Düğün salonunun atıl halde bulunan bahçesine yazlık düğün salonu yaptık. Ayrıca bahçeye kamelyalar koyduk. Çok güzel bir tesis oldu. Gökçeköylü hemşerilerimiz hem yazın, hem de kışın düğün, nişan ve sünnet gibi etkinlik ve cemiyetlerini burada yapabilecekler. Hayırlı olsun.”

Gökçeköy Mahallesi Muhtarı Mehmet Ali Helekcan ve Gökçeköylü vatandaşlar ise mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya teşekkür etti.