Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Öğrencilerimize İyi Tatiller Diliyorum

20 Ocak 2017

Bugün ilçemizde görev yapan 536 öğretmen ve 7 bin 984 öğrenci yarıyıl tatiline giriyor. Tatil 20 Ocak 2017’de başlayıp, 6 Şubat 2017’de sona erecektir.

Sevgili öğrenciler; eğitim öğretimde yarıyılı tamamlayarak karnelerinizi aldınız. Her birinizi gayretli çalışmalarınızdan dolayı içtenlikle kutluyorum. Karnenizdeki notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, yapabileceğinize dair güvenizi hep diri tutun.

Hayatın her döneminde ve her alanında başarılı olmak öncelikle buna inanmak ve çalışmakla mümkündür. Bu çabanızda başta öğretmenleriniz, anne-babalarınız olmak üzere hepimiz destek olmak, sorunlarınız olduğunda çözümlemek, güzel ve mutlu bir eğitim ortamında başarılı bir öğrencilik hayatı sürmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. 

Yetenekleriniz doğrultusunda kendinizi geliştirmenizin imkânlarını çoğaltmak ve daha nitelikli eğitim almanızı sağlamak için attığımız adımlara, sizlerin de çok çalışarak, kendinizi her bakımdan yetiştirerek karşılık vereceğinize ve ülkemizi güzel bir geleceğe taşıyacağınıza inancımız sonsuz.

Bu tatil dönemini dinlenmenin yanı sıra kitap okuyarak, zamanınızı kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle değerlendirerek geçirmeniz umuduyla; tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum. 

Dr. Hüseyin YARALI

Saruhanlı Belediye Başkanı