Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Öğrencilerimize İyi Tatiller Diliyorum

22 Ocak 2016

Bugün ilçemizde görev yapan 587 öğretmen ve 8 bin 244 öğrenci yarıyıl tatiline giriyor. Tatil 22 Ocak 2016’da başlayıp, 08 Şubat 2016’da sona erecektir.

Sevgili öğrenciler; eğitim öğretimde yarıyılı tamamlayarak karnelerinizi aldınız. Her birinizi gayretli çalışmalarınızdan dolayı içtenlikle kutluyorum. Karnenizdeki notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, yapabileceğinize dair güveninizi hep diri tutun.

Hayatın her döneminde ve her alanında başarılı olmak öncelikle buna inanmak ve çalışmakla mümkündür. Bu çabanızda başta öğretmenleriniz, anne-babalarınız olmak üzere hepimiz destek olmak, sorunlarınız olduğunda çözümlemek, güzel ve mutlu bir eğitim ortamında başarılı bir öğrencilik hayatı sürmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. 

Yetenekleriniz doğrultusunda kendinizi geliştirmenizin imkânlarını çoğaltmak ve daha nitelikli eğitim almanızı sağlamak için attığımız adımlara, sizlerin de çok çalışarak, kendinizi her bakımdan yetiştirerek karşılık vereceğinize ve ülkemizi güzel bir geleceğe taşıyacağınıza inancımız sonsuz.

Bu tatil dönemini dinlenmenin yanı sıra kitap okuyarak, zamanınızı kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle değerlendirerek geçirmeniz umuduyla; tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum. 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Dr. Hüseyin YARALI

                                                                                                                   Saruhanlı Belediye Başkanı

Resize of IMG_7520-001