Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Paşaköy’ün Çehresi Değişiyor

10 Haziran 2016

Saruhanlı Belediyesi Paşaköy mahallesinin çehresini değiştirecek bir proje hazırlayarak cami bahçesi ve mahalle meydanındaki çalışmalara başladı.

Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada mahallelerde büyük bir değişim hamlesi başlattıklarını kaydetti.

Bu kapsamda Paşaköy Mahallesi için hazırladıkları değişim projesini uygulama koyduklarını ifade eden Yaralı, çalışmalarıyla ilgili şu bilgileri verdi;

“Hayata geçireceğimiz çalışmalar ile Paşaköy mahallemiz adeta kabuk değiştirecek. Bu doğrultuda merkez camiini boyuyor, yeni bir şadırvan yapıyoruz. Cami bahçesinin yer döşemeleri değiştiriyor ve merdivenleri yenileniyoruz. Cami bahçesindeki çalışmaların ardından meydan düzenlemesine başlayacağız. Paşaköy meydanını baştan aşağıya yenileyeceğiz. Mahalle meydanına kafeterya, süs havuzu, otopark, kamelyalı oturma alanları ve çocuk oyun parkı yapacağız.”

Paşaköy’deki çalışmaların hızla devam ettiğini de sözlerine ekleyen Yaralı, yapılacak hizmetlerin hayırlı olmasını dileyerek, “Halkımıza verdiğimiz her sözü yerine getiren bir yönetim anlayışıyla ilk günkü heyecanımızı koruyarak hizmet yolculuğumuzu sürdürüyoruz” dedi.