Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Saruhanlı Badminton Takımı Ankara’da

10 Ağustos 2016

Ankara’da yapılan 15 yaş altı Badminton Türkiye Şampiyonası’na katılarak önemli başarılara imza atan Saruhanlı Belediyespor Minik Badminton takımı ilçeye döndü.

Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, konuyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, Saruhanlı’da Belediyespor bünyesinde 5 ay önce kurulan ve kadrosunda 60 sporcu bulunan badminton takımının çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

5 aylık geçmişinde Manisa il genelinde çeşitli müsabakalara katılan takımın, en son Ankara’da düzenlenen Türkiye Şampiyonasına katıldığını belirten Yaralı, şu bilgileri verdi;

“Ankara’da gerçekleştirilen ve bin sporcunun katıldığı bu büyük organizasyonda Saruhanlı Belediye Spor da yer aldı. Takımımızın orada olması, minik sporcularımızın böyle bir arenada bulunması bizi gururlandırdı. Amacımız Saruhanlı’nın ismini duyurmak ve ilçemizin tanıtımına katkıda bulunmaktır. Çocuklarımıza sonuna kadar güveniyoruz. Daha güzel işler yapacaklarına eminim. Antrenör hocamız başta olmak üzere ve takımdaki çocuklarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ederim.”