Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Saruhanlı Belediyesi İshakçelebi’ye Halı Saha Yaptı

12 Ekim 2016

BAŞKAN YARALI: İSHAKÇELEBİ’YE HAYIRLI OLSUN

Saruhanlı Belediyesi, mahallelerde başlattığı yatırım hamlesi kapsamında dokuzuncu halı sahayı İshakçelebi mahallesinde hayata geçirdi.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, İshakçelebi mahallesini ziyaret ederek Şehit Hüseyin Koşar İlköğretim Okulunun yanında yapımı tamamlanan halı sahayı inceledi.

Burada öğrenciler tarafından coşkuyla karşılanan Başkan Yaralı, çocuklarla bir süre sohbet ettikten sonra, halı sahaya geçerek penaltı atışı yaptı.

Yaralı, burada yaptığı açıklamada önceden planlanış bir projeyi daha hayata geçirdiklerini belirterek, halı sahanın İshakçelebi için hayırlı olmasını diledi.

Geriye dönük 5 yıl içinde Saruhanlı merkez ve mahallelerinde 9 halı saha inşa ettiklerini dile getiren Yaralı, şunları kaydetti;

“Daha aktif kullanılması için halı sahalarımızı okullara yakın noktalarda inşa ediyoruz. Bundaki amacımız, halı sahayı gündüzleri öğrencilerin, akşam saatlerinde ise mahalledeki genlerin kullanımını sağlamak. İshakçelebi mahallemize de standartlara uygun güzel bir halı saha yaptık. Çocuklarımız da çok mutlu olduğunu görüyoruz. Tesisimiz İshakçelebi için hayırlı olsun. Hizmetlerimiz devam edecek.”