Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Saruhanlı Belediyesi’nden Mersinli’ye Ziyaret

31 Ocak 2017

Saruhanlı Belediye Başkan Vekili Eşref Doğkuran, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, kısa süre önce Ak Parti Manisa İl Başkanlığı görevine başlayan Berk Mersinli’yi ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Ak Parti Manisa İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette, Doğrukıran ve Gökmen, İl Başkanı Mersinli’ye çiçek takdim ederek görevine başarılar diledi.

Doğrukıran, burada yaptığı açıklamada Mersinli’nin uzun yıllar Ak Parti teşkilatlarında başarıyla görev yapmış bir siyasetçi olduğunu belirterek, kendisinin İl Başkanlığı görevini de aynı başarıyla yerine getireceğine inandıklarını kaydetti.

Gökmen ise Mersinli’ye başarılar dileğinde bulunarak, “Sayın İl Başkanımız ve teşkilatımızla birlikte Nisan ayında yapılacak Anayasa değişikliği referandumu için çalışmalarımıza başladık. İlçemizde ve İlimizde “Evet” oyu çıkması için var gücümüzle çalışıyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

İl Başkanı Mersinli de ziyaretlerinden dolayı Başkan Vekili Doğrukıran, İlçe Başkanı Gökmen ve Meclis üyelerine teşekkür etti.

Ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Ercan Bilgiç ve İsmail Ceylan ile Meclis üyeleri Burhan Tezcan, Ekrem Cıllı, Recep Çımat, Alp Serdar Tuğsal, Nuri Bozkurt ve İbrahim Erselvi de hazır bulundu.

Ziyaretin sonunda günün anısına toplu hatıra fotoğrafı çekildi.