Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Taekwondo’da Bir Başarı Daha

09 Şubat 2017

Saruhanlı Belediyespor’dan Taekwondo’da Bir Başarı Daha

Saruhanlı Belediyespor Taekwondo takımı sporcularından 68 kiloda Sıla Semerci, Antalya da devam eden “4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası”nda Gençler Avrupa 3.’sü oldu.

Türkiye Taekwondo Federasyonu’nun ev sahipliğinde Antalya’da düzenlenen “4 Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası” devam ediyor.

Yaklaşık 60 ülkeden 2 bin sporcunun katıldığı Turnuvaya, Taekwondo Milli Takım Antrenörü Süleyman Başar’ın antrenörlüğü ve gözetiminde Saruhanlı Belediyesporu temsilen katılan Sıla Semerci, Gençler Avrupa 3.’sü oldu.

Uluslararası bir başarıya imza atarak, takımının gurur kaynağı olan Semerci’yi Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı da tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Antalya’da devam eden turnuvada, Saruhanlı Belediyespor Taekwondo takımından 41 kiloda Muhammet Pekkaraca ile 27 kiloda Aybüke Selcan Değirmencioğlu da ter döküyor.

Bu arada önceki gün Saruhanlı Belediyespor Taekwondo takımı sporcularından 53 kiloda Uğur Günlü, Antalya da devam eden “4. Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Turnuvası”nda Avrupa Kulüpler Şampiyonası 3.’sü olmuştu.