Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Taşdibi Düğün Salonu Açılışa Hazırlanıyor

28 Eylül 2016

Saruhanlı Belediyesi tarafından Taşdibi mahallesinde inşa edilen ve çok amaçlı olarak da kullanılabilecek düğün salonunu önümüzdeki günlerde hizmete açılacak.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, Taşdibi mahallesine yakışır güzel ve modern bir düğün salonu yaptıklarını söyledi.

Mahallede ki düğün ve cemiyetlerin yanı sıra farklı etkinliklerde de kullanılabilecek 525 m2 alan üzerine çok amaçlı bir tesis inşa ettiklerini ifade eden Yaralı, şu bilgileri verdi;

“525 m2 alan üzerine 375 m2 düğün salonu yaptık. Salonun içinde yemek pişirme bölümü, gelin odası ve tuvaletler de bulunuyor.  Buna ilave olarak binanın dışına düğün ve hayır yemekleri için 150 m2 sundurma yaptık. Çalışmalarımız tamamlandı. Ufak çaplı bazı eksiklerimizi de tamamlayıp salonumuzu önümüzdeki günlerde hizmete açacağız.”

Saruhanlı Belediyesi olarak az bütçe ile çok iş yapmanın gayreti içinde olduklarını belirten Yaralı, nitelikli bir belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Taşdibi Mahallesi Muhtarı Ali Çakal ise Taşdibi’ne yapılan yatırımlardan dolayı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya teşekkür ederek, “Mahallemizin çehresi değişti. Daha önce de mahalle meydanımız yenilenmişti. Şimdi de düğün salonumuz yapıldı. Başkanımız Hüseyin Yaralı’ya teşekkür ediyoruz” dedi.