Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Vali Güvençer Saruhanlı’da

03 Eylül 2016

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer ilçe ziyaretleri kapsamında Saruhanlı’ya geldi.

Vali Güvençer’i Hükümet Konağı önünde Saruhanlı Kaymakamı Erdoğan Kanyılmaz, Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Serhat Karakuş, Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı ve daire amirleri ile sivil toplum kuruluşu temsilcileri karşıladı.

Kaymakamlık Makamında daire amirleri ile tanışarak bir süre sohbet eden Vali Güvençer’e Kaymakam Kanyılmaz tarafından brifing verildi.

Daha sonra Hükümet Konağındaki kurumları ziyaret ederek memurlarla tanışan Vali Güvençer Saruhanlı Cumhuriyet Savcılığını da ziyaret etti.

Vali Güvençer, burada yaptığı konuşmada Saruhanlı’ya gelerek tanışma fırsatı bulduklarını, bir arada olmalarının temel sebebinin ilçeye hizmet olduğunu, hem yol hem de takım arkadaşı olarak bu hizmetin paydaşları olduklarını, birlikte çalışarak sorunların üstesinden geleceklerini, Ülkemiz için daha iyi neler yapılabilir arayışı içinde olacaklarını dile getirdi.

Saruhanlı Belediye Başkanlığını da ziyaret eden Vali Güvençer’e Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı belediye hizmetleri hakkında bilgi aktardı.

Vali Güvençer, Belediye ziyaretinden sonra Saruhanlı esnafını da ziyaret ederek hayırlı kazançlar diledi.