Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Ak Parti İlçe Yönetiminden Ziyaret

18 Aralık 2017

Ak Parti Saruhanlı İlçe Başkanı Ahmet Gökmen ve beraberindeki İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkan Yaralı, ziyarette yaptığı konuşmada 29 Eylül 2017 tarihinde yapılan Ak Parti Saruhanlı 6. Olağan İlçe Kongresinde İlçe Başkanlığı görevine tekrar seçilen Ahmet Gökmen ve Yönetim Kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.

16 yıldır milletin desteğiyle yükselen ve gönüllerde bir tutku haline gelen Ak Parti hareketinin genelde ve yerelde emin adımlarla geleceğe yürümeye devam edeceğini ifade eden Yaralı, şunları kaydetti;

“2002, 2007, 2011 ve 2015 genel seçimlerinde 2004, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde sandıktan her defasında zaferle, daha da güçlenerek çıkan AK Sevda hareketi tüm engellemelere rağmen 16 yıldır dimdik ayakta durmaktadır. Yeni Türkiye vizyonu ile 2023 yolunda 16 yıldır çalışan, üreten ve milletine hizmet eden Ak Parti, Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda durmaksızın ilerlemeye devam edecek. Bizlerde bu yolda üzerimize düşen görevleri yerine getirecek, milletimize hizmetimizi sürdüreceğiz.”

Ak Parti İlçe Başkanı Gökmen ise mensubu olmaktan ve çatısı altında görev yapmaktan onur duyduğunu belirttiği Adalet ve Kalkınma Partisi’nin “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” düsturuyla Saruhanlı’yı ve Türkiye’yi daha güçlü yarınlara taşıyacağını, bu uğurda Başkan Yaralı ve dava arkadaşlarıyla omuz omuza çalışamaya devam edeceklerini kaydetti.