Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Bilgin, 2 Günde 24 Programa Katıldı

10 Nisan 2019

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, göreve başlamasının ilk hafta sonunda düğün, nişan, sünnet ve hayır yemeği olmak üzere toplam 24 cemiyete katılarak halka iç içe bir hafta sonu geçirdi.

Başkan Bilgin, 6 ve 7 Nisan tarihlerindeki Cumartesi ve Pazar günü yoğun bir hafta sonu mesaisi geçirdi. Bilgin, 6 Nisan Cumartesi günü Koldere, Alibeyli, Kemiklidere, Dilek, Nuriye, Hacırahmanlı, Gökçeköy, Halitpaşa ve ilçe merkezinde düğün ve sünnet ve hayır yemeğine katıldı.

7 Nisan Pazar günü ise Büyükbelen, Heybeli, Paşaköy, Gökçeköy ve ilçe merkezinde düğün, sünnet, nişan, hayır yemeği ve taziye ziyaretlerinde bulunan Bilgin, iki günde 24 programa katıldı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bilgin, seçimden önce halkla iç içe olacağına dair söz verdiğini, bunu ortaya koymak için  var gücüyle çalışacağını ifade etti.

Başkan Bilgin, şöyle konuştu; “Belediye işlerimiz elbette devam edecek. Projelerimizi hayata geçireceğiz. Rutin işlerimiz aksamadan sürecek. Ancak Belediye Başkanı olarak ben sürekli halkın arasında olacağım. Öncelikli görevimiz gönüllere dokunmak olacak. Halkımızla iç içe görevimizi sürdüreceğiz. Rabbim utandırmasın inşallah, Bu süreçte bize oy veren, vermeyen hiç bir vatandaşımız arasında ayrım yapmadan 55 bin nüfusu kucaklayacak ve hizmet edeceğiz.”

Başkan Bilgin’in hafta sonu programına CHP İlçe Başkanı Aysun Avcı ile Belediye Meclis üyeleri de katıldı.