Logo

Başkan Bilgin’den Başarılı Öğrencilere Tablet

17 Temmuz 2019

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Türkiye Taekwondo Federasyonu tarafından 25-30 Haziran 2019 tarihleri arasında Ankara’da düzenlenen “Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonasında” Türkiye üçüncüsü olan Saruhanlı Belediyesi Taekwondo sporcusu Ramazan Akkoca ile sınıf arkadaşının elleri olmayan babası için protez el üreten Saruhanlı Neval Yaralı Milli Egemenlik Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi olan Enes Çalışkan’a tablet bilgisayar hediye etti.

Başkan Bilgin, başarılı öğrenciler Ramazan Akkoca, Enes Çalışkan ve bu öğrencilerin öğretmenlerini makamında kabul etti.

Bilgin, burada yaptığı açıklamada başarılarından dolayı her iki öğrenciyi tebrik ederek, şunları söyledi;

“Değerli öğrencimiz Ramazan Akkoca, Taekwonda’da Türkiye üçüncüsü olarak İlçemizin ve Belediyemizin adını duyurdu. Bu tür başarılar bizlerin göğsünü kabartıyor. Sporcularımıza verdiğimiz emeklerin karşılığını alıyoruz. Kendisini bir kez daha tebrik ediyorum. Enes öğrencimiz ise kodlama atölyesinde önemli bir icada imza atara protez el geliştirdi. Bu gerçekten büyük bir başarıdır. Kendisini de tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

Başkan Bilgin, konuşmasının ardından öğrencilere tablet bilgisayar hediye etti.