Logo

Başkan Bilgin’den Yeni Eğitim Yılı Mesajı

09 Eylül 2019

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, “Yüreği okuluna kavuşmanın mutluluğu ile çarpan sevgili çocuklarımıza ve böylesi onurlu bir mesleği seçen değerli öğretmenlerimize 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılının başarılı ve hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Bilgin, yeni eğitim-öğretim yılının başlaması nedeniyle yayınladığı mesajında, yeni eğitim yılının Saruhanlı’ya, Manisa’ya ve tüm Türkiye’ye başarılar getirmesini temenni etti.

Bu yıl ki eğitim döneminde ilçenin eğitim seviyesinin yükseltilmesi bakımından herkesin üzerine düşen görevi özveriyle yerine getirmesi gerektiğini belirten Bilgin, şöyle dedi;

“Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Araştırıp sorgulama yeteneğine sahip, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmesi gereken yeni eğitim öğretim dönemi başlıyor. Bu eğitim öğretim döneminin bir önceki yıldan daha verimli ve başarılı geçmesi hepimizin ortak temennisidir.”

Başkan Bilgin, konuşmasını şu cümlelerde tamamladı; “Bu duygu ve düşüncelerle, sevgili öğrencilerimiz ve değerli öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiasının yeni eğitim yılını kutluyor, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin İlçemize ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.”

YENİ EĞİTİM