Logo

Başkan Bilgin’e Şampiyonluk Kupası

24 Haziran 2019

Manisa 2. Amatör Küme şampiyonu olan Saruhanlı Yedi Eylül spor’un yöneticileri, kazandıkları şampiyonluk kupasını Belediye Başkanı Zeki Bilgin’e hediye etti.  

Saruhanlı Yedi Eylülspor Kulüp Başkanı Mustafa Algın ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Kurtuldu ve Recep Türen Başkan Bilgin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette, kulüplerine sağladığı katkılarından dolayı Başkan Bilgin’e teşekkür eden Algın,  kazandıkları şampiyonluk kupası Belediye Başkanı Zeki Bilgin’e hediye etti.

Kulüp Başkanı Algın, burada yaptığı konuşmada, kendileri açısından güzel bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek şunları kaydetti;

“Manisa 2. Amatör Küme şampiyonu olarak 1. Amatör Kümeye yükseldik. Burada ilçemizi başarıyla temsil edeceğimize ve Sayın Belediye Başkanımıza bir kupa daha getireceğimize inanıyorum. Bize bu yolda büyük destek veren Başkanımız Zeki Bilgin’e teşekkür ederim” dedi.

Başkan Bilgin ise ziyaretlerinden dolayı Yedi Eylül spor yöneticilerine teşekkür ederek başarılar diledi.

Başkan Bilgin, Saruhanlı Belediyesi olarak ilçedeki Amatör spor kulüplerinin tamamına imkanlar elverdiği ölçüde destek olacaklarını, takımların bulundukları konumdan bir üst lige çıkması için ortaya koyacakları mücadeleye her zaman katkı sunacaklarını kaydetti.

Yedi Eylülspor