Logo

Başkan Bilgin’in Yeni yıl Mesajı

31 Aralık 2020

Değerli Hemşerilerim;

2020 yılını geride bıraktık, yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla giriyoruz.

Öncelikle 2021 yılının, ilçemiz, ülkemiz ve tüm dünya için hayırlı bir şekilde geçmesini, yeryüzünde barışa, huzura, dostluğa ve dayanışmaya vesile olmasını diliyorum.

2020 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken, içimizdeki büyük umutlar, beklentiler, coşku ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla girdik. Ülkemiz açısından 2021 yılının 2020 yılından daha güzel geçmesi en büyük temennimizdir. Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. Yeni umutları ve beklentileri de beraberinde getirmektedir.

Saruhanlı Belediyesi olarak başarılı bir yılı  geride bıraktık. Bizler yeni yılda ilçemiz adına koyduğumuz hedefleri gerçekleştirebilmenin, halkımıza daha fazla hizmet, sosyal ve ekonomik imkan sunabilmenin gayreti içerisinde olacağız. Saruhanlımızın kalkınması için azim ve kararlılıkla çalışacağız.

Geride kalan 21 aylık görev süremiz boyunca ilçemiz ve halkımız için var gücümüzle çalıştık. 50 Mahallemizde halkımızın hak ettiği hizmetleri yerine getirmenin çabasını verdik. Önümüzdeki 3  yılda yine büyük projelerimizi hayata geçireceğiz.

İnsan odaklı hizmet anlayışımız ile yaşlılar, gençler, kadınlar, çocuklar ve engelliler gibi toplumun her kesiminden kişilere yönelik sağlık, eğitim, istihdam, girişimcilik, kültür, sanat, teknoloji gibi hayatın her alanına hitap eden projeleri uygulamaya koyarak toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacağız.

Bu vesile ile yeni yılın yeni umutlar ve heyecanlar getirmesini terör ve doğal afetler gibi olumsuzlukların 2021 yılında yaşanmamasını temenni ediyorum.  Yeni yılın tüm dünyaya ve ülkemize, barış dostluk ve kardeşlik getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımıza sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum.

 Zeki Bilgin | Saruhanlı Belediye Başkanı