Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı Kınalı Kuzuları Yalnız Bırakmadı

29 Ocak 2018

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Gümülceli mahallesinde 1998/1 tertip asker adayları için düzenlenen hayır yemeğine katılarak, kınalı kuzuları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Gümülceli’de vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Yaralı, mahalle meydanında vatandaşları selamlayıp tokalaştı ve ardından sohbet ederek çay içti. Daha sonra asker adayları ile bir araya gelen Yaralı, gençlere hediyeler verdi.

Başkan Yaralı, burada yaptığı konuşmada askerliğin vatan borcu olduğunu, askerlerin güle güle gidip, sağ salim dönmeleri dileyerek şöyle konuştu:

“Gençlerimizi askere uğurluyoruz, Yakında Türkiye’nin dört bir yanındaki birliklerine teslim olacaklar. Vatana ve millete karşı kutsal görevlerini yerine getirmek için gidiyorlar. Her biri bir birinden değerli pırıl, pırıl gençlerimiz, inşallah güle güle giderler, kendilerine şimdiden hayırlı teskereler diliyorum.”

Konuşmasında Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin bölgesindeki teröristleri etkisiz hale getirmek, amacıyla başlatılan “Zeytin Dalı Harekatı”na de değinen Yaralı, “Dualarımızla ve bütün kalbimizle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız” dedi.