Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı Zabıta Haftasını Kutladı

05 Eylül 2017

Zabıta Teşkilatı 191 Yaşında

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Zabıta teşkilatının, vatandaşların sağlıklı, huzurlu ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu belirtti.

Başkan Yaralı, 1826 yılında temelleri atılan her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası”nın 191. Kuruluş yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Yaralı, zabıtanın her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışma esasına göre hizmet verdiğini ifade ederek şunları kaydetti;

“Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediye Zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği Belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir.”

Belediye Başkanı Yaralı mesajının sonunda, “Bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Saruhanlı Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm Zabıta Teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

SRH ZABITA