Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’dan Ak Parti’nin 16. Yılı Mesajı

15 Ağustos 2017

“AK PARTİ EMİN ADIMLARLA GELECEĞE YÜRÜMEYE DEVAM EDECEK”

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, 16 yıldır milletin desteğiyle yükselen ve gönüllerde bir tutku haline gelen Ak Parti hareketinin emin adımlarla geleceğe yürümeye devam edeceğini kaydetti.

Başkan Yaralı, AK Parti’nin kuruluşunun 16. yıldönümü dolayısıyla yayımladığı kutlama mesajında, “14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Türk siyasi tarihine kazandırılan ve çatısı altında görev yapmaktan onur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 16. yıldönümünü yürekten kutluyorum” dedi.

Yeni Türkiye vizyonu ile 2023 yolunda 16 yıldır çalışan, üreten ve milletine hizmet eden Ak Parti’nin Türkiye Cumhuriyeti’ni muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu hedefler doğrultusunda durmaksızın ilerlemeye devam edeceğini belirten Yaralı, şunları kaydetti;

“2002, 2007, 2011 ve 2015 genel seçimlerinde 2004, 2009 ve 2014 yerel seçimlerinde sandıktan her defasında zaferle, daha da güçlenerek çıkan AK Sevda hareketi tüm engellemelere rağmen 16 yıldır dimdik ayakta durmaktadır. 16 yıldır kahraman milletimizin desteğiyle yükselen, gönüllerimizde bir tutku haline gelen Ak Sevda hareketi Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın kararlı ve dik duruşu ile geleceğe yürümeye devam edecektir.”

Başkan Yaralı, mensubu olmaktan ve çatısı altında görev yapmaktan onur duyduğunu belirttiği Adalet ve Kalkınma Partisi’nin 16. yıldönümünü bir kez daha yürekten kutladığını dile getirdiği mesajında “Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet” düsturuyla Türkiye’yi daha güçlü yarınlara taşıyacak beraber omuz omuza görev yapmaktan onur duyduğum tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi.

1