Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’dan Öğrencilere Mesaj Var

19 Ocak 2018

Saruhanlı’da görev yapan 541 öğretmen ve 7 bin 946 öğrenci yarıyıl tatiline girdi. 19 Ocak 2018’de başlayan yarıyıl tatili 5 Şubat 2018’de sona erecek.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, yarıyıl tatili nedeniyle öğrencilere bir mesaj gönderdi.

Mesajında gayretli çalışmalarından dolayı öğrencileri içtenlikle kutladığını dile getiren Yaralı, “Karnenizdeki notlarınız ne olursa olsun; umudunuzu, cesaretinizi, çalıştığınız takdirde başarılı olacağınıza dair inancınızı, yapabileceğinize dair güvenizi hep diri tutun” dedi.

Başkan Yaralı, şu ifadelere yer verdi; “Hayatın her döneminde ve her alanında başarılı olmak öncelikle buna inanmak ve çalışmakla mümkündür. Bu çabanızda başta öğretmenleriniz, anne-babalarınız olmak üzere hepimiz destek olmak, sorunlarınız olduğunda çözümlemek, güzel ve mutlu bir eğitim ortamında başarılı bir öğrencilik hayatı sürmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Yetenekleriniz doğrultusunda kendinizi geliştirmenizin imkânlarını çoğaltmak ve daha nitelikli eğitim almanızı sağlamak için attığımız adımlara, sizlerin de çok çalışarak, kendinizi her bakımdan yetiştirerek karşılık vereceğinize ve ülkemizi güzel bir geleceğe taşıyacağınıza inancımız sonsuz.

Bu tatil dönemini dinlenmenin yanı sıra kitap okuyarak, zamanınızı kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle değerlendirerek geçirmeniz umuduyla; tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlıklı, mutlu bir tatil diliyorum.”

Bu arada, 2017-2018 eğitim öğretim yılının ikinci dönemi, 5 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 8 Haziran Cuma günü sona erecek. Yaklaşık 3,5 ay sürecek yaz tatilinin ardından 2018-2019 eğitim öğretim yılı, 17 Eylül 2018 Pazartesi günü başlayacak.