Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’dan Trap Atıcılarına Müjde

02 Ağustos 2017

Saruhanlı Belediyesi Trap Atış Poligonu Yapacak

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı,  Saruhanlı’da ilçeye yakışır modern bir trap atış poligonu yapacaklarını bildirdi.

Başkan Yaralı, ilçenin Develi mahallesinde atıcılık sporu ile ilgilenen Hüseyin Özsavran, Veysel Fırtına, Süleyman Bayraktar, Hüseyin Yıldız ve Kürşat Coşkun’u makamında kabul ederek bir görüşme yaptı.

Yaralı, görüşmede yaptığı konuşmada, Saruhanlı’da atıcılık sporunun geliştiğini, bununla birlikte ilçede tam kapasite hizmet verebilecek atış poligonu ihtiyacının ortaya çıktığını kaydetti.

Atıcılık sporuna gönül vermiş vatandaşların da bu yönde bir talepleri olduğunu dile getiren Yaralı, halkın talebine duyarsız kalamayacaklarını belirterek şunları söyledi;

“İlçemizde merkezi bir noktaya herkesin faydalanabileceği bir atış poligonu yapmayı düşünüyoruz. 2018 yılı Nisan ve Mayıs ayında hizmete açılabilecek şekilde bir çalışma başlatacağız. Hayırlı olmasını dilerim. Bununla birlikte ilçemizin dört bir yanında diğer çalışmalarımız devam ediyor. İlçemizin ve milletimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaynaklarımızı yatırım ve hizmete dönüştürmeye devam ediyoruz.”

Trap atıcıları ise Başkan Yaralı’nın müjdeli haberi karşısında memnuniyetlerini ifade ederek, teşekkürlerini sundular. Atıcılar, ayrıca Saruhanlı Belediyesi tarafından Develi mahallesinde yapımına başlanan kafeterya, süs havuzu, pergoleli oturma alanı çalışmaları için de Yaralı’ya teşekkür etti.