Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’dan Yeni yıl Mesajı

29 Aralık 2017

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, 2018 yılının milletimize, ülkemize, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesi dileğinde bulundu.

Başkan Yaralı, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında “Acı ve tatlı olayları, sevindirici gelişmeleri, mutluluk veren anıları ile bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla girmenin coşkusunu yaşıyoruz” dedi.

Her yeni yılın, sorunların aşılması, aydınlık yarınlara ulaşılması yolunda inançları güçlendirip tazelediğini ve beklentileri artırdığını ifade eden Yaralı şöyle dedi;

“2017 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla, hep birlikte yeni bir yıla giriyoruz. Öncelikle, 2018 yılının, ülkemiz, milletimiz, tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını diliyorum. Yeni yılın, öncekilerden çok daha bereketli ve huzurlu, sağlık, afiyet içinde geçmesi; güzellikleriyle unutulamayacak bir yıl olması, gönülden temennimizdir. 2018 yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesi en büyük arzumuzdur.”

Başkan Yaralı, mesajını şu sözlerle tamamladı; “Ailenizle, sevdiklerinizle, huzurlu, barış, sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyor, tüm hemşerilerimi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.”

YILBAŞI TASARIMI