Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’dan Yoğun Haftasonu Mesaisi

22 Ekim 2018

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı,  Zeytin hasat şenliği başta olmak üzere iki düğün töreni, iki sünnet düğünü, bir nişan ve birde hasta ziyareti gerçekleştirerek yoğun bir haftasonu mesaisi geçirdi.

Başkan Yaralı, Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Gökmen, Başkan Yardımcıları ve Meclis üyeleriyle birlikte Saruhanlı’da Ziya Öztürk’ün oğlu Hasan ile Mehmet Gök’ün kızı Selin’in düğün törenine katıldı.

Daha sonra Yılmaz mahallesine geçen Yaralı, burada Ersin Doğrayan’ın oğlu Mehmet ile İsmail Akbaba’nın kızı Elif’in düğün törenine katılarak evlenen çifte mutluluklar diledi.

Düğünde damadın babası olan ve bir süre önce açık kalp ameliyatı geçiren Ersin Doğrayan’ı da evinde ziyaret eden Yaralı, Doğrayan’a geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Burada Paşaköy mahallesine giden Belediye Başkanı, Recai Tekel’in oğlu Ramazan’ın sünnet düğününe katıldı. Başkan Yaralı, Tekel ailesini tebrik ederek, sünnet olan Ramazan’a sağlıklı, mutlu ve başarılı bir gelecek temennisinde bulundu.

Daha sonra beraberindekilerle birlikte Selimşahlar mahallesine geçen Başkan Yaralı,  Mehmet Yenişehirli’nin oğulları Selman ve Serhan’ın sünnet düğününe katıldı.

Başkan Yaralı, hafta sonunda son olarak ise Ak Parti Manisa Milletvekili ve MKYK Üyesi Murat Baybatur ile birlikte İsmail Nalbantoğlu ve Özge Uysal çiftinin nişan törenine katıldı.