Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’nın Koltuğuna Öğrenciler Geçti

20 Nisan 2018

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında, makam koltuğunu öğrencilere devretti.

Başkan Yaralı, kutlamalar kapsamında Neval Yaralı Milli Egemenlik  İlkokulu Müdürü Abdurrahman Kibar, Sınıf öğretmeni Dilek Güler ile 4. sınıf öğrencileri Nisa Çamur ve Eren Uygun’u  makamında kabul etti.

Başkan Yaralı, ziyarette koltuğunu öğrencilere devretti. Yaralı’nın makam koltuğuna geçen öğrenciler temsili olarak Belediye Başkanı olmanın keyfini yaşadı.

Ziyaretin sonunda öğrencilere satranç takımı hediye eden Başkan Yaralı burada yaptığı konuşmada çocukların geleceğin teminatı olduğunu, bu makamlara gelecekte onların oturacağını belirtti.

Yaralı şunları söyledi, “Bu makamlara gelecekte oturacak olan çocuklarımızdır. Bizler yarınlarımız olan çocuklarımıza büyük değer veriyoruz. Dünya’da çocuk bayramını kutlayan tek ülkenin Türkiye olması bunun bir göstergesidir. Güçlü Türkiye yolunda çocuklarımızın daha çok çalışmalarını istiyoruz.  Bu memleketin çalışan ve üreten insanlara ihtiyacı var. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.”