Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’ya Doğum Günü Sürprizi

24 Ağustos 2017

Ak Gençlerden Başkan Yaralı’ya Doğum Günü Sürprizi

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Saruhanlı Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Kayalar ve Yönetim kurulu üyeleri, 50 yaşına giren Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya doğum günü sürprizi yaptı.

Ak Gençler tarafından organize edilen doğum günü sürprizinde,  Başkan Yaralı, makam odasında görüşmesini sürdürürken, gençler ellerinde pasta ile odaya girdi.

Karşılaşacağı sürprizden habersiz olan ve üzerinde, “Nice Mutlu Yıllara Başkanım” ifadesinin yer aldığı pastayı karşısında görünce şaşıran Yaralı, böyle bir sürprizi beklemediğini, bu durumun kendisini hem mutlu ettiğini hem de duygulandırdığını dile getirdi.

Gençlerin alkışları eşliğinde pastanın üzerindeki mumları üfleyen Yaralı, burada yaptığı konuşmada AK Partili Gençlere teşekkür ederek yılların su gibi akıp gittiğini ancak her yaşın ayrı bir güzellinin bulunduğunu söyledi.

13 Haziran 1968 tarihinde dünyaya geldiğini ancak o günün şartlarında doğum tarihinin nüfus cüzdanına 25 Ağustos 1968 olarak 2 ay geç yazdırıldığını belirten Yaralı, doğum tarihini unutmayıp kendisine sürpriz yapan gençlere bir kez daha teşekkür etti.