Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Başkan Yaralı’ya Teşekkür Ziyareti

28 Aralık 2017

Grandmedical Manisaspor’dan Başkan Yaralı’ya Teşekkür Ziyareti

TFF 1. Lig ekiplerinden Grandmedical Manisaspor’un altyapıdan sorumlu teknik heyeti, kulüplerine sağladığı katkı ve desteklerden dolayı Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Manisaspor Altyapı Koordinatörü Rıdvan Türküler, İdari Menajer Engin Filizkan ve Gelişim Ligleri Sorumlusu Ünal Taşcı, Başkan Yaralı’yı makamında ziyaret etti.

Altyapı Koordinatörü Türküler, ziyarette yaptığı konuşmada gerek saha tahsisi gerekse sporcu desteği sağlanması konusunda kulüplerine her zaman destek olduğunu belirttiği Başkan Yaralı’ya teşekkür etmek amacıyla bu ziyareti gerçekleştirdiklerini kaydetti.

Başkan Yaralı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Saruhanlı Belediyesi olarak spora büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda ilçemizde her yaz spor okulları açıyor ve bin öğrenciye eğitim veriyoruz. Bu anlamda yetiştirdiğimiz başarılı oyuncuları bölgemizdeki kulüplerin alt yapılarına göndererek hem oyuncunun, hem de kulüplerin yararına olacak bir olanak sunuyoruz. Bu çerçevede Manisaspor’a destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretin sonunda Grandmedical Manisaspor’un altyapıdan sorumlu teknik heyeti Başkan Yaralı’ya çiçek hediye etti. Ziyarette Saruhanlı Belediyespor Kulübü Başkanı Recep Çımat ile Saruhanlı Belediyesi Spor Direktörü Mutlu Çamlıyer de hazır bulundu.

SRH ZİYARET