Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Haydi Çocuklar Havuza

07 Haziran 2017

Çocuklara Karne Hediyesi Ücretsiz Havuz

Saruhanlı Belediyesi, İlçedeki öğrencilere karne hediyesi olarak 9, 10 ve 11 Haziran günleri yüzme havuzunu ücretsiz olarak öğrencilere açacak.

Belediye Başkanı Hüseyin Yaralı, gazetecilere yaptığı açıklamada, karnesini alan tüm öğrencileri 9 Haziran Cuma günü saat 14.00’de yüzme havuzuna beklediklerini belirtti.

Öğrencilere karne hediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda ücretsiz havuz imkanı sunacaklarını dile getiren Başkan Yaralı şöyle konuştu:

“Sağlıklı nesillerin yetişmesi bizlerin görevidir. Bu etkinlikler, sosyal sorumluluktur. Sosyal alanda birçok hizmet sunarak çocuk ve gençlerin sağlıklı bir şekilde yetişmesine katkı sağlamak istiyoruz. Bu bağlamda karne günü öğleden sonra tüm çocuklarımızı havuza bekliyoruz.”

Yaz dönemi boyunca havuzda 4 can kurtarma personeli ve 2 yüzme eğitmeninin görev yapacağını ifade eden Yaralı, “Havuz ücretlerimiz de ise artış yapmadık. Geçen yılki tarifeyi uygulayacağız. 0-7 yaş arası ücretsiz, 8 ve üzeri 10 lira olarak devam edecek. Çocuklarımız yaz döneminde hijyenik bir ortamda bu hizmetimizden faydalanabilir.”