Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Kaleci Batuhan’dan Başkan Yaralı’ya Anlamlı Hediye

06 Haziran 2017

BAŞKAN YARALI: BATUHAN İLE GURUR DUYUYORUZ

Saruhanlı Belediyespor’da yetişen ve Trabzonspor’un alt yapısında forma giyen Kaleci Batuhan Tepeler, 15 yaş altı Türkiye şampiyonasında Trabzonspor’un Kasımpaşaspor’u 3-0 yenerek finale yükseldiği maçta giydiği formayı Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya hediye etti.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Saruhanlı Belediyespor’un altyapısından 2 yıl önce Süper Toto Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa’ya, daha sonra da Trabzonspor’a transfer olan 15 yaşındaki kaleci Batuhan Tepeler’i makamında ağırladı.

Başarılı kaleci Batuhan’ın babası Tezcan Tepeler’in de yer aldığı ziyarette, anlamlı bir davranışa imza atan Batuhan, 15 yaş altı Türkiye şampiyonası yarı final maçında Trabzonspor’un Kasımpaşaspor’u 3-0 yenerek finale yükseldiği maçta giydiği formayı Başkan Yaralı’ya hediye etti.

Genç kaleci Batuhan, futbol hayatında bu günlere gelmesinde Başkan Yaralı’nın büyük emekleri olduğunu, bu yüzden formasını kendisine hediye etmeye karar verdiğini söyledi.

Başkan Yaralı ise gelecek vadeden Batuhan’ın başarılı bir kaleci olduğunu, kendisiyle gurur duyduklarını ifade ederek şunları kaydetti;

“Saruhanlı Belediyespor’da yetişen oyuncuların böylesine büyük kulüplerde forma giymeleri bizleri mutlu ediyor. Bu bakımdan mutluyuz ve gururluyuz. 13 yıl önce göreve geldiğimizde Saruhanlı Belediyespor’u yeniden toparladık. Çok çalıştık, şimdi de bunun meyvelerini topluyoruz.”