Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Kepenekli’nin Çehresi Değişti

27 Kasım 2017

Saruhanlı Belediyesi Kepenekli’nin Çehresini Değiştirdi

Başkan Yaralı: Hizmetlerimize Tam Gaz Devam Ediyoruz

Kepenekli mahallesi, Saruhanlı Belediyesi tarafından hayata geçirilen yatırımlar ile büyük bir değişim yaşıyor. Bu kapsamda Kepenekli’ye yeni bir kahvehane, sağlık evi, muhtarlık binası, gelin odası, süs havuzu, çocuk oyun parkı, kamelyalı oturma alanlarının da içinde bulunduğu modern bir meydan inşa edildi.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Kepenekli mahallesine güzel bir tesis kazandırdıklarını ifade ederek şu bilgileri verdi;

“Kepenekli mahallemizde güzel bir meydan çalışması gerçekleştirdik. Mevcut olan mahalle kahvehanesinin yıkımını gerçekleştirip yerine yenisini yaptık. Diğer yandan sağlık evi, gelin odası binamızı da tamamladık. Köy muhtarlığı döneminde yapılmış olan üzeri kapalı ve yarı açık çok amaçlı salonun beton zeminini yeniledik ve çevre düzenlemesini yaptık. Bu alanda kurduğumuz süs havuzu, kamelyalı oturma alanları, çocuk oyun parkı ve diğer yapılarla birlikte Kepenekli mahallemiz güzel bir meydana kavuştu. Hayırlı olsun. “

HİZMETLERİMİZ TAM GAZ

Bu tür çalışmaları diğer mahallelerde de sürdürmeye devam edeceklerini açıklayan Yaralı, önümüzdeki süreçte diğer mahallelerde de buna benzer çalışmalar başlatacaklarını belirterek, “Saruhanlı Belediyemiz, hizmetlerine durmaksızın tam gaz devam ediyor” diye konuştu.

MAHALLELİ TEŞEKKÜR ETTİ

Kepenekli Mahallesi sakinleri ise mahallede yıllardır hayalini kurdukları yatırımların gerçekleştiğini belirterek, Başkan Yaralı’ya teşekkür ettiler.