Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Kıbrıs Gazilerinden Başkan Bilgin’e Tebrik Ziyareti

25 Nisan 2019

Saruhanlı’da yaşayan Kıbrıs Gazileri, Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin’i makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Belediye Başkanı Bilgin’i tebrik eden gaziler,  Bilgin’e Başkanlık görevinde başarı dileğinde bulundu. Bilgin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,  gazilere teşekkür etti.

Saruhanlı’ya hizmet etmek için yola çıktığını, eşit hizmet hakkına sahip çıkacağını ve Saruhanlı Belediyesini halkın Belediyesi yapacağını ifade eden Bilgin, “Rabbim bizleri utandırmasın” dedi.

Vatanın bölünmez bütünlüğü için canını hiçe sayarak cepheden cepheye koşan gazilerin bu ülkenin yaşayan kutsal değerleri olduklarını ifade eden Bilgin şunları kaydetti;

“Belediye olarak, gazilerimize ve şehitlerimizin yakınlarına layık oldukları kıymeti verecek, onların her türlü sorun ve talepleriyle en hassas şekilde ilgileneceğiz. Bütün imkanlarımızla gazilerimizin hizmetinde olacağız. Bu topraklarda yaşayan 55 bin nüfusa hizmet etmek için yola çıktık. Yolumuz ve bahtımız açık olsun.”