Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Lunapark ve Hediyelik Eşya Sergilerine Büyük İlgi

02 Ekim 2019

Saruhanlı Belediyesi tarafından düzenlenen “13. Altın Üzüm ve Kültür Festivali” etkinlikleri kapsamında ilçe merkezinde kurulan hediyelik eşya stantları ve lunapark vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

İlçe merkezinde boş bir alana kurulan hediyelik eşya sergilerini gezen vatandaşlar alışveriş yapmak imkanı bulurken, çocuklar ise Lunaparkta eğlenmenin keyfini yaşıyor.

İlçede 10 gün süreyle açık kalacak olan hediyelik eşya stantları ve lunapark, Saruhanlı’ya renk kattı. Belediye Başkanı Zeki Bilgin de zaman zaman alanı gezerek vatandaşlarla sohbet ediyor ve çocuklara oyuncaklardan ücretsiz olarak faydalanabilmeleri için bilet dağıtıyor

13. Altın Üzüm ve Kültür Festivali’nin coşkulu etkinliklerle devam ettiğini ifade eden Başkan Bilgin, “Kültür ve Sanat alanında da halkımızın beklentilerini karşılıksız bırakmayacağız. Saruhanlı Belediyesi olarak bizlerde yöremizin temel geçim kaynağı olan üzümün tanıtımı ve daha geniş çevrelere duyurulması için bu festivali düzenliyoruz. Bu noktada festivalimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, tüm vatandaşlarımızı festival süresince düzenleyeceğimiz etkinliklere davet ediyorum” dedi.