Logo

Muharrem İnce’den “Geçmiş Olsun” Ziyareti

26 Haziran 2020

Millet İttifakı CHP Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Yalova eski Milletvekili Muharrem İnce, Saruhanlı İlçesine bağlı Büyükbelen mahallesinde meydana gelen sel felaketi ve Kumkuyucak mahallesinde meydana gelen 5,5 şiddetindeki deprem nedeniyle Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin’e “Geçmiş Olsun” ziyaretinde bulundu.

Başkan Bilgin’i makamında ziyaret eden İnce, burada Bilgin ile bir süre sohbet ederek, ilçede meydana gelen doğal afetlerden dolayı geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Belediye binasından ayrılırken gazetecilere açıklama yapan İnce, yaşanılan bu sıkıntılı günlerin geçeceğini dile getirerek, şunları kaydetti;

“Büyükbelen mahallemizde sel olduğunda Sayın Belediye Başkanımız ile görüşmüş ve “geçmiş olsun” dileklerimi iletmiştim. Bu salgın ortamında deprem yaşadınız. Bu nedenle Belediye Başkanımız Zeki Bilgin’e “geçmiş olsun” dileklerimi iletmek için uğradım. Tüm Saruhanlı’ya “geçmiş olsun” diyorum. Yaşadıkları bu sıkıntılı günler Allah’ın izniyle inşallah geçecektir. Sabır diliyorum, tekrar geçmiş olsun”

Başkan Bilgin ise böylesine acılı günler yaşadıkları bir süreçte kendilerini ziyaret edip yanlarında olduğu için İnce’ye teşekkür etti.