Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

On birinci Halı Saha Hatıplar’a Yapıldı

16 Kasım 2017

Saruhanlı Belediyesi’nin Yatırımları Hız Kesmiyor

11’NCİ HALI SAHA HATIPLAR MAHALLESİNE YAPILDI

Saruhanlı Belediyesi, mahallelerde başlattığı yatırım hamlesi kapsamında on birinci halı sahayı Hatıplar mahallesinde hayata geçirdi.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, konuyla ilgili gazetecilere yaptığı açıklamada, mahallelerde başlattıkları yatırım hamlesinin devam ettiğini belirtti.

Bu kapsamda Hatıplar’a verdikleri sözü tutup çocukların ve gençlerin faydalanabileceği bir halı saha inşa ettiklerini belirten Yaralı, bir projeyi daha hayata geçirdiklerini ifade ederek halı sahanın hayırlı olmasını diledi.

Saruhanlı merkez ve mahallelerinde şu ana kadar toplam 10 adet halı saha yaptıklarını, on birinci halı sahayı ise Hatıplar’a kazandırdıklarını dile getiren Yaralı, şunları kaydetti;

“Bu çerçevede Hatıplar mahallemize de güzel bir spor tesisi kazandırdık. Standartlara uygun güzel bir halı saha yaptık. Çocuklarımızın çok mutlu olduğunu görüyoruz. Tesisimiz hayırlı olsun. Hizmetlerimiz devam edecek.”

12’inci Halı Saha Halitpaşa’ya

Saruhanlı Belediyesi bugüne kadar 3’ü ilçe merkezinde olmak üzere Apak, Gümülceli, İshakçelebi, Koldere, Mütevelli, Nuriye ve Taşdibi mahallelerine halı saha yaptı. Öte yandan Saruhanlı Belediyesince Halitpaşa mahallesinde yapımına başlanan Sosyal tesis içinde bir adet halı saha da bulunuyor. Böylelikle 12’inci halı saha Halitpaşa’ya inşa edilmiş olacak.

Muhtar’dan Başkan’a Teşekkür

Hatıplar Mahallesi Muhtarı Nazif Üstün, Hatıplar’a yapılan halı sahadan dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür ederek, “Çocuklarımız gençlerimizin en büyük hayali olan halı saha gerçek oldu. Başkanımıza teşekkür ederiz” dedi.