Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Pamela Saruhanlı’da Konser Verecek

02 Haziran 2019

Başkan Bilgin’den Konserli Teşekkür

Şarkıcı Pamela Saruhanlı’da Konser Verecek

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ilçe halkının kendisine verdiği desteğe teşekkür etmek ve gençlere karne ve yaz tatili hediyesi için Rock ve elektronik müzik şarkıcısı olan Pamela’nın sahne alacağı konser düzenleyeceklerini belirtti.

Başkan Bilgin, gazetecilere yaptığı açıklamada Türk rock müziğinin sevilen şarkıcılarından Pamela’yı 13 Haziran 2019 Perşembe akşamı Saruhanlı’da hayranlarıyla buluşturacaklarını ifade etti.

İlçedeki 15 Temmuz Şehitler ve Demokrasi Meydanında düzenlenecek konsere tüm Saruhanlı halkını davet eden Bilgin,  şöyle konuştu;

“Biz göreve gelirken, ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ demiştik. Saruhanlımıza hizmetlerimizin yanı sıra Kültür – Sanat programlarımızla da hizmet edeceğimizi ifade etmiştik. Dolayısıyla halkımıza teşekkür etmek ve gençlerimize karne ve yaz tatili hediyesi anlamında ücretsiz halk konseri düzenliyoruz. Saruhanlı bundan sonra hak ettiği tüm hizmetleri alacak.”

Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi ?, Kal Benim İçin ve Ağla Halime gibi şarkılarıyla yeniden doğan ve sesini daha büyük kitlelere duyurmayı başaran Pamela Spence 13 Haziran Perşembe Akşamı saat 20.00’de Saruhanlı ‘da hayranlarını coşturacak. Konser öncesi de Home Made isimli grup sahne alacak.

PAMELA AFİŞ