Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Paşaköy Hayır Yemeğine Büyük Destek

05 Nisan 2018

PAŞAKÖY HAYIR YEMEĞİNDE 6 BİN KİŞİYİ AĞIRLAYACAK

Saruhanlı Belediyesi, Paşaköy mahallesinde 8 Nisan Pazar günü yapılacak ve 6 bin kişinin katılacağı şekilde hazırlıkları yapılan hayır yemeği öncesinde, yemeğin yapılacağı alanda düzenleme çalışmalarını tamamladı.

Bu kapsamda Paşaköy Mahallesi Muhtarı Mustafa Türkoğulları, Belediye Meclisi Üyesi Ramazan Murdan ve Paşaköy Mahallesi Hayır Yemeği Tertip Komitesi Üyeleri, Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’yı ziyaret ederek yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Saruhanlı Belediyesi, Paşaköy’de hayır yemeğinin verileceği halı saha tesislerinin çevresindeki ağaçlık alana 3 bin metrekare parke taşı döşedi. Çok amaçlı olarak kullanılabilecek yarı açık tesis inşa etti. Ayrıca halı saha ve çevresinde de bakım onarım çalışmaları tamamlanıp Paşaköy halkının hizmetine sunuldu.

Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, yapılan yatırımların Paşaköy’e hayırlı olmasını dileyerek, “8 Nisan Pazar günü Paşaköy mahallemizde hayır yemeği düzenlenecek. Bizlerde bu alanda düzenleme ve peyzaj çalışmalarımızı tamamladık. Hayır yemeğinin en iyi şekilde gerçekleştirilebilmesi için ne gerekiyorsa yaptık. Ben bu vesile ile tüm hemşerilerimi 8 Nisan Pazar günü Paşaköy mahallemize davet ediyorum. Rabbim hayır ve dualarımızı kabul etsin.”