Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Saruhanlı Belediyesi Asfalt Çalışmaları Devam Ediyor

06 Temmuz 2017

BÜYÜKBELEN’İNYOLLARI ASFALTLANIYOR

Saruhanlı Belediyesi tarafından 2017 yılı asfalt sezonunu programı kapsamında Büyükbelen mahallesinde başlatılan sokak yollarına sıcak asfalt atma çalışmaları devam ediyor.

Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Büyükbelen mahallesini ziyaret ederek, mahallede yürütülen çalışmalarla ilgili Belediye Meclisi Üyesi İbrahim Erselvi ve Fen İşleri Müdürü Suat Diktaş’tan bilgi aldı.

Başkan Yaralı, incelemelerinin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, 2017 yılı asfalt çalışmalarının devam ettiğini,dile getirerek şu bilgileri verdi;

“İlk etapta Hacırahmanlı mahallesinden Saruhanlı ilçe merkezi girişindeki Rüzgarlı sokağa çıkan yolu asfaltladık. Bu bölgeden sonra Hacırahmanlı ile İshakçelebi mahallesini birbirine bağlayan ara yolun da asfalt çalışması tamamlandı. Daha sonra da merkez mezarlığının yanından gelen sulama kanalı yolunda asfalt çalışmamız oldu. Şimdi de Büyükbelen mahallemizde ki yolları asfaltlıyoruz. Mahallenin giriş yolu başta olmak üzere mahalle içindeki yollarda asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın huzur ve refahı için çalışmya devam edeceğiz.”

Çalışmaların hayırlı olmasını dileyen Başkan Yaralı, ilçe genelinde ihtiyaç duyulan bölgelere asfalt atılacağını ifade ederek şunları kaydetti;

“Bundan sonraki süreçte hava şartlarına bağlı olarak mahallelerimizde ihtiyaç duyulan bölgelerde bu çalışmalarımız devam edecek. Yaz mevsiminde asfalt ve taş kaplama çalışmalarımız olacak. Belirli bir plan dahilinde çalışmalarımızı ortaya koyacağız. Vatandaşlarımıza hizmet noktasında hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Hayırlı olsun.”

Büyükbelen Mahallesi Muhtarı Etem İşler ise Saruhanlı Belediyesi tarafından yapılan asfalt çalışmalarından dolayı çok memnun olduklarını ifade ederek Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.