Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Saruhanlı Belediyesinden İlçeye Yeni Bir Park

21 Aralık 2017

Saruhanlı Belediyesi, ilçenin Cengiz Topel mahallesinde iki sokağın kesiştiği 1 dönümlük alana yeni bir park yaptı. Vatandaşların büyük beğenisini kazanan park, mahalleye ayrı bir güzellik kattı.

Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ilçenin belirli bölgelerinde park ve yeşil alanlar inşa ederek, vatandaşların temiz havada aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirebilmesine imkan sağladıklarını belirtti.

Bu kapsamda yerleşim ve nüfus artışının ortaya çıktığı Cengiz Topel Mahallesindeki Ali Şanlıer Caddesi, Cesur sokak ve yıldız sokağın kesiştiği alana park inşa ettiklerini ifade eden Yaralı, şunları kaydetti;

“İçerisinde 2 adet pergole, çocuk oyun grubu, fitnees aletleri, yeşil alanlar ve yürüyüş yollarının bulunduğu parkımızın yapımı tamamlayıp vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Şehir merkezlerinde bu tür yerlere büyük ihtiyaç var. Güzel bir tesis oldu. Hayırlı olsun.”

Başkan Yaralı, Manisa’nın “Büyükşehir” statüsüne dönüştüğü 2014 yılından bu yana ilçe merkezi ve ilçeye bağlı mahallelerde büyük hizmetlere imza attıklarını da sözlerine ekleyerek, “50 mahallemizin tamamına eşit bir şekilde hizmet götürüyor, halkımızın talep ve ihtiyaçlarının çözümü noktasında elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Yapmaya da devam edeceğiz” dedi.