Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Saruhanlı Belediyesi’nden Koldere’ye Dev Tesis

07 Ağustos 2017

Saruhanlı Belediyesi tarafından Koldere mahallesine, içerisinde düğün salonu, halı saha, yazlık düğün bahçesi, kafeterya, çocuk oyun parkı, süs havuzu, fıtnes aletleri ve yürüyüş yollarının da bulunduğu dev bir tesis inşa ediliyor.

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, Koldere mahallesini ziyaret ederek, Şehit Mehmet Burhan İlköğretim Okulunun karşısındaki alana inşa edilen tesisteki çalışmaları inceledi.

Yapılacak tesisin Koldere’ye hayırlı olmasını temenni eden Yaralı,  “Vatandaşlarımızın hizmetin en iyisini hak ediyor, bizlerde elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz” dedi.

YATIRIM HAMLESİ SÜRÜYOR

Mahallelerde başlattıkları yatırım ve hizmet hamlesinin devam ettiğini dile getiren Yaralı, çalışmalarla ilgili şu bilgileri verdi;

“Saruhanlı Belediyesi olarak yoğun bir çalışma yürütüyoruz. Koldere mahallemizde büyük bir tesis kuruyoruz. Bu kapsamda mahallenin girişinde bulunan Şehit Mehmet Burhan İlköğretim Okulunun karşısındaki alana içerisinde düğün salonu, halı saha, yazlık düğün bahçesi, kafeterya, çocuk oyun parkı, süs havuzu, fıtnes aletleri ve yürüyüş yollarının da bulunduğu dev bir tesis inşa edeceğiz. Çok büyük ve çok güzel bir tesis olacak.Hayırlı olsun.”

SIRADA HALİTPAŞA VAR

Geçtiğimiz aylarda da Gümülceli mahallesine bir düğün salonu kazandırdıklarını hatırlanan Yaralı, yatırım sırasının Halitpaşa mahallesine geldiğini söyledi.

Halitpaşa’da geçen yıl yıkımı gerçekleşen 8 dekarlık eski okul bahçesine dev bir sosyal tesis kuracaklarını, ifade eden Yaralı, şu bilgileri verdi;

“Halitpaşa mahallemize gerçekten güzel ve kapsamlı bir tesis kuracağız. İçerisinde kapalı düğün salonu, amfi tiyatrolu yazlık düğün bahçesi, kafeterya, halı saha, basketbol sahası, soyunma odaları, fitnıss aletleri, çocuk oyun parkları, süs havuzu ve otopark da yer alacak. Bunun yanında tesiste ağaçlandırma ve peyzaj çalışmalarımız da olacak. Halitpaşalı kardeşlerime hayırlı olsun.”