Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Vali Güvençer’den Veda Ziyareti

05 Kasım 2018

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Mülkiye Başmüfettişliğine atanan Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, Saruhanlı Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı ve Belediye personeli ile vedalaştı.

Veda ziyaretlerine devam eden Vali Güvençer, Saruhanlı’da Kaymakamlık ve Belediyeye veda ziyaretinde bulundu. Belediye binasının önünde Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı ve Belediye personeli tarafından çiçeklerle karşılanan Güvençer, daha sonra Başkan Yaralı’nın makam odasına geçti.

Burada Başkan Yaralı ve Başkan Yardımcıları ile bir süre sohbet eden Güvençer, ülkemizin en güzel illerinden birinde birlikte görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Manisa’yı ve Manisalıları unutmayacağını, hep gönlünün bir köşesinde olacaklarını söyledi.

Başkan Yaralı ise Vali Güvençer ile birlikte görev yapmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Yaralı ziyaretin sonunda Vali Güvençer’e içerisinde yöresel ürünlerin yer aldığı hediye sepeti takdim etti.

Bu arada Güvençer’den boşalan Manisa Valiliğine Batman Valisi Ahmet Deniz atanmıştı.