Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Yılmazspor’dan Başkan Yaralı’ya Şampiyonluk Kupası

18 Mayıs 2017

Manisa 2. Amatör Küme E grubunda şampiyon olan Saruhanlı ekiplerinden Yılmazspor yöneticileri, şampiyonluk kupasını Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı’ya hediye ettiler.

Başkan Yaralı, Yılmazspor Kulübü Başkanı Ekrem Cıllı, Kulüp Başkan Yardımcısı Halil Menkü ve Saruhanlı Belediyespor Direktörü Mutlu Çamlıyer’i makamında kabul etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan Bilgiç ile Meclis Üyesi Nuri Bozkurt’un da hazır bulunduğu ziyarette, kulüplerine sağladığı katkılarından dolayı Başkan Yaralı’ya teşekkür eden Kulüp Başkanı Cıllı, kazandıkları şampiyonluk kupasını Başkan Yaralı’ya hediye etti.

Başkan Yaralı, burada yaptığı açıklamada, kazandıkları zaferden dolayı Yılmazspor’u tebrik ederek, şunları söyledi;

“Kulübümüz önemli bir başarıya imza attı, tebrik ediyoruz. Bu noktada Saruhanlı Belediyesi olarak spora verdiğimiz desteğin bu tür sevindirici sonuçlarla karşılığını almak bizleri memnun ediyor. Geçmişten günümüze olduğu gibi bundan sonra da spora desteğimiz sürecek. Bugüne kadar Saruhanlı Belediyespor, Yılmazspor, Hacırahmanlıspor, İshakçelebispor, Mütevellispor, Halitpaşaspor ve Paşaköyspor takımlarımıza desteğimiz oldu. Takımlarımızın gerek nakdi, gerekse spor malzemesi, tesis ve ulaşım gibi her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Bu doğrultuda Yılmazspoe’u bir kez daha tebrik ediyor, gelecek sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.”

-Başarımızda Başkanımızın Katkısı Çok Büyük-

Kulüp Başkanı Cıllı ise güzel bir sezonu geride bıraktıklarını belirterek, elde ettikleri başarıda Başkan Yaralı’nın çok büyük paya sahip olduğunu söyledi.

Cıllı, şöyle dedi, “2. Amatör kümede canla başla mücadele ederek bizlere şampiyonluk yaşatan tüm oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Bu yolda bizden desteğini esirgemeyen Başkanımız Hüseyin Yaralı’ya minnettarız. Bu kupanın kazanılmasında Başkanımızın da çok büyük emekleri var. Bu yüzden yönetim kurulu olarak şampiyonluk kupamızı başkanımıza hediye etmeye karar verdik. Hayır olsun.”