Logo
Beyaz Masa
0 (236) 357 10 84

Yüksekokul’un Geleceği Masaya Yatırıldı

11 Şubat 2021

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, Saruhanlı Belediyesi tarafından kaba inşaatı tamamlanan 1500 öğrenci kapasiteli Celal Bayar Üniversitesi Saruhanlı Meslek Yüksekokulu binasının eğitim ve öğretime açılabilmesi için İlçedeki fabrika ve işletme sahipleriyle bir toplantı yaptı.

Saruhanlı Belediyesine ait Erdoğan Yetenç Düğün Salonunda düzenlenen toplantıya Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Celal Bayar Üniversitesi Saruhanlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sabih Özer, CHP İlçe Başkanı Hasan Levent, İyi Parti İlçe Başkanı Hüseyin Abacı, Tariş Başkanı Hayri Sarıgöl, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Emin Kenez, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Arif Bilek, Belediye Başkan Yardımcıları, Fabrika ve İşletme sahipleri katıldı.

Toplantıda, okul binasının kalan inşaatının tamamlanması konusunda neler yapılabileceği konuşuldu.

Başkan Bilgin, Yüksekokul İçin Kolları Sıvadı

Saruhanlı Belediye Başkanı Zeki Bilgin, ilçedeki Yüksekokul binası inşaatının tamamlanması için fabrika ve işletme sahiplerinin katılımıyla düzenlediği toplantının ardından okul binası inşaatını ziyaret etti.

Burada, Celal Bayar Üniversitesi Saruhanlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Sabih Özer, CHP İlçe Başkanı Hasan Levent, İyi Parti İlçe Başkanı Hüseyin Abacı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Emin Kenez, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanımız Arif Bilek ve meclis üyeleri ile okul binasını inceledi ve gazetecilere açıklama yaptı.

Bilgin, “Okul binamızın geri kalan inşaatının tamamlanması konusunda hayırsever iş adamlarımızın gerekli desteği sağlayacağına inancım tamdır. İnşallah, kamu, özel sektör el ele vererek okulumuzu hizmete açacağız.”