Başkan Cıllı'dan Annelere Hediye

Saruhanlı Belediye Başkanı Ekrem Cıllı, "Anneler Günü" etkinlikleri kapsamında ilçedeki kadınlara mutfak önlüğü hediye etti.

İlçedeki pazaryerinin girişinde kurulan stantta, alışveriş için pazaryerine gelen kadınlara bin adet mutfak önlüğü dağıtıldı.

Belediye Başkanı Ekrem Cıllı da standı ziyaret ederek kadınlara önlük dağıttı ve anneler gününü kutladı.

Başkan Cıllı, burada yaptığı konuşmada "Bugün dünyanın en zor, en meşakkatli yolculuğuna sahip aynı zamanda en ulvi görevlerinden birini üstlenmiş, iyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin örneği olan annelerimizin “Anneler Günü”nü kutlamanın heyecanını ve sevincini yaşıyoruz" dedi.

Cıllı, şunları kaydetti; "Toplumumuzun temelini oluşturan aile yuvasını, fedakârlıklarıyla bir arada tutan, aile hayatını huzur ve mutluluk deryasına dönüştüren annelerimiz en değerli varlığımızdır.

Sevgili Peygamberimiz, 'Cennet, annelerin ayakların altındadır' diyerek, anneliğin ne kadar kutsal ve mübarek olduğunu ifade etmiştir. Türlü fedakârlıklara ve zorluklara sabırla göğüs gererek, tüm benliğini ortaya koyan annelerimize ne kadar hürmet edilse azdır.

Bize, ülkemizin birliği için canını seve seve feda eden aziz şehitlerimizin emaneti annelerimiz başta olmak üzere,  yüreklerindeki sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren, bütün annelerimizin “Anneler Günü”nü kutlar, esenlikler dilerim."